Zvětšit písmo

Jeden svět: #FollowMe

28. 03. 2019 - 28. 03. 2019 | Polanova síň

Od: 20:00 hod

Filmová projekce v rámci festivalu dokumentárních filmů Jeden svět.

Pro velký zájem přidáváme projekci nizozemského snímku #FollowMe. Reportér Nicolaas se rozhodne založit si svůj první instagramový účet a nasbírat co nejvíce followerů. Postupem času se začíná více zajímat o pozadí sociální sítě Instagram a odhaluje dobře fungující systém založený na podvádění.

Hostem debaty bude Magdaléna Daňková. Magdaléna Daňková je bývalá místopředsedkyně místního sdružení Pirátů v Plzni, plzeňská zastupitelka a kandidátka do Evropského parlamentu za Plzeňský kraj. Vystudovala matematiku a chemii na Západočeské univerzitě, což je obor, ve kterém posledních 6 let aktivně působí. V poslední komunální kampani působila jako jeden z hlavních správců facebooku, instragramu a podílela se na tvoření mediálního obrazu plzeňských pirátů.

OrganizátorKMP
Webhttps://www.jedensvet.cz/2019/plzen
Zaměřenípro dospělé
Garantem správnosti informací uvedených v Kalendáři akcí jsou jednotliví přispěvovatelé.

Kalendář akcí

Chcete pravidleně dostávat aktuality z knihovny na Váš email?

1181

Doporučujeme:

Knihovny.cz - logo Databáze knih - logo  Československá bibliografická databáze - logo  IIiteratura - logo  Souborný katalog ČR - logo  Rozečti se - logo Celé Česko čte dětem - logoS knížkou do života / Bookstart - logo100 let knihovního zákona - logoVirtuální národní fonotéka - logoSametová revoluce v knihovnách- logo

Rychlé kontakty