Uzavření Ústřední knihovny pro dospělé z důvodu filmování

Upozorňujeme, že Ústřední knihovna pro dospělé bude od soboty 27. 4. do úterý 14. 5. 2019 uzavřena z důvodu natáčení koprodukčního filmu. V jejích prostorách (a také na dalších místech v Plzni – v ulici Bedřicha Smetany, v Jagellonské ulici aj.) se bude točit třídílný historický film podle románu německého spisovatele Petera Prangeho Naše báječná léta. Příběh se odehrává krátce po 2. světové válce, přízemí knihovny včetně výloh bude zařízeno jako dobová filmová dekorace. Film v režii německého režiséra Elmara Fischera vzniká ve spolupráci s českou společností MIA FILM, s.r.o. Uživatelům knihovny se za dočasné omezení služeb velmi omlouváme. Termín vrácení všech vypůjčených dokumentů bude automaticky prodloužen.

Během jejího uzavření můžete využít služby našich ostatních knihoven. Provoz studovny ve 2. patře a Ústřední knihovny pro děti a mládež v 1. patře hlavní budovy KMP, kde je také dospělý fond, zůstává nedotčen.

Děkujeme za pochopení.

Poslední aktualizace: 2. 4. 2019