DVD "Co se děje kolem nás…?"

Dobrovolný ekologický spolek ochrana ptactva - Záchranná stanice živočichů Plzeň vydala DVD „Co se děje kolem nás…?“, věnovaný problematice volně žijících živočichů. Partnerem projektu je i Knihovna města Plzně.

DVD zachycuje pět reálných poutavých příběhů volně žijících zvířat, které se odehrávají v Plzeňském kraji. Hlasy zvířecím hrdinům propůjčili: Josef Somr, Taťjana Medvecká, Jiří Lábus, Pavel Liška a Martha Issová.

Celý projekt je zaměřen hlavně na ekologickou výchovu a vzdělávání široké veřejnosti. Díky grantové podpoře Ministerstva zemědělství ČR dostane 2000 knihoven v celé republice bezplatně toto DVD k volnému použití. Dva z příběhů si můžete prohlédnout i on-line: Otík – sel divokého praseteBřéťa – mládě bobra.

DVD nabízíme ve všech našich velkých knihovnách školám, školkám, zájmovým skupinám i rodičům s dětmi: katalog.

přebal DVD

Poslední aktualizace: 21. 9. 2017

Knihovny.cz - logo  Celé Česko čte dětem - logo  Databáze knih - logo  Československá bibliografická databáze - logo  IIiteratura - logo  Souborný katalog ČR - logo  Rozečti se - logo