Vracíme se k normálu

Od 1. června obnovujeme provoz v plném rozsahu s kompletní nabídkou služeb. Pouze sobotní provoz v ústřední budově bude obnoven od 5. září, mimo provoz bude bibliobus a pobočka Černice.

Otevřeno v omezené provozní době

Knihovna města Plzně je znovu otevřena pro veřejnost od pondělí 4. května 2020 v omezené provozní době.

Časopis Plž - ilustrační obrázek

Nový Plž

Ke stažení je nové číslo časopisu Plž.

Plzeňská kultura on-line

V době karantény nabízíme tipy, kam v Plzni vyrazit za kulturou on-line: divadelní představení, virtuální prohlídky, čtení a další.

Knihovny proti viru

Doporučujeme protiviru.knihovny.cz - jednoduchý a přehledný rozcestník pro hledání a čtení online.

červen 2020
poútstčtsone