Obnovení provozu knihovny od 12. 4.

Otevíráme od pondělí 12. dubna 2021 v omezeném režimu: 1 osoba na 15 m² provozní plochy, rozestupy 2 m mezi zákazníky, povinné zakrytí dýchacích cest a používání dezinfekce. Nejsou k dispozici prezenční služby.

Nové Listy Ason-klubu

Ke stažení jsou nové Listy Ason-klubu.

Srdce pro sestřičky

Fakultní nemocnice Plzeň by ráda obdarovala všech svých 1 600 zdravotních sester srdíčkem - a my jí v tom chceme pomoci. Budete-li mít čas a chuť nějaké srdce vyrobit a darovat, případně k němu napsat pár milých slov, jste vítáni.…

Sbírka starých mobilů pro dobrou věc

Se společností Remobil pořádáme sbírku starých mobilů, kabelů, tabletů, nabíječek apod.

Zpřístupnění děl nedostupných na trhu

Knihovna města Plzně nabízí svým uživatelům novou službu: volný přístup k digitalizovaným dokumentům děl nedostupných na trhu (DNNT).

Plzeňská kultura on-line

V době ohrožení koronavirem nabízíme tipy, kam v Plzni a okolí vyrazit za kulturou on-line: divadelní představení, virtuální prohlídky, čtení a další.