Provoz knihovny na podzim

Máme otevřeno v běžné otevírací době v omezeném režimu: povinné zakrytí dýchacích cest, rozestupy 2 m mezi zákazníky, 1 osoba na 10 m² provozní plochy a používání dezinfekce.

Český den proti rakovině - sbírka

Od 29. září do 1. října 2021 s námi můžete podpořit Den proti rakovině a koupit si u nás známou žlutou kytičku.

Víkend otevřených ateliérů v knihovně

Srdečně vás zveme na Víkend otevřených ateliérů Plzeň tvořivá. V Ústřední knihovně pro dospělé si budete moct prohlédnout práce kreativních knihovnic a knihovníků i vyzkoušet některé z rukodělných technik.

Projekt Česká knihovna 2021

Z projektu "Česká knihovna 2021" jsme pro vás obdrželi českou literaturu v celkové hodnotě 10 402,- Kč.

Hledáme uklízečku/uklízeče

Hledáme uklízečku/uklízeče do hlavní budovy KMP (do 20. 9. 2021).

Akce na září

I na měsíc září pro vás knihovna připravila několik akcí. Prosíme o dodržování protiepidemických opatření. Děkujeme.