Velikonoční svátky

V době velikonočních svátků od pátku 29. 3. do pondělí 1. 4. 2024 jsou všechny naše knihovny uzavřeny.

kalendář - ikona

Akce na duben

Na měsíc duben pro vás knihovna připravila řadu akcí - čtení pro nejmenší, cestopisné besedy, kreativní tvoření a další.

Čtěte, poznávejte přírodu a přijďte do ZOO 2024

Soutěž pro děti do 15 let na rok 2024: půjčte a přečtěte si aspoň 12 knížek o přírodě a vyhrajte zdarma vstupenku do ZOO Plzeň!

Omezení otevírací doby v Knihovně Lobzy

V Knihovně Lobzy je z důvodu nemoci do odvolání zkrácená otevírací doba.

Moudrá Síť

Spolupracujeme na projektu Moudrá Síť, který propojuje seniory s dobrovolníky, kteří jim pomáhají bezpečně ovládat moderní technologie.

Chcete pravidelně dostávat aktuality z knihovny na Váš e-mail?