Nová pravidla pro návštěvy knihovny

Na základě mimořádného opatření Ministerstva zdravotnictví je od 10. 9. zakázán pohyb a pobyt bez ochranných prostředků dýchacích cest (nos, ústa) ve vnitřních prostorách staveb.

Uživatelům ve všech knihovních provozech budou poskytovány absenční i prezenční výpůjčky, přístup k veřejnému internetu i on-line katalogům za podmínek dodržování hygienických opatření – dezinfekce rukou, odstupy mezi jednotlivými uživateli a používání ochranných roušek.

Děkujeme za pochopení a srdečně se těšíme na Vaši návštěvu.

Obličej s rouškou

Poslední aktualizace: 10. 9. 2020