Provoz knihovny v novém roce

Od pátku 21. 1. je z důvodu nemoci omezen provoz Hudební a internetová knihovny - otevírací doba: pondělí a středa 13 – 18 hod.
Od úterý 25. 1.  je z důvodu nemoci omezen provoz
Knihovny Vinice - otevírací doba: pondělí a středa 9 – 18 hod, úterý, čtvrtek, pátek 9 – 13 hod.
Od středy 26. 1. je z důvodu karantény pracovnic omezen provoz Studovny a informačních služeb - otevírací doba: středa 9 – 18 hod, čtvrtek 9 – 18 hod, pátek 9 – 13 hod, sobota zavřeno.
Od středy 16. 2. do pátku 25. 2. bude uzavřena
Ústřední knihovna pro děti a mládež  z důvodu revize knihovního fondu.

V ostatních knihovnách máme otevřeno v běžné otevírací době. Pro návštěvníky všech provozů platí omezený režim:

• Vstupujte do knihovny pouze s nasazeným respirátorem třídy FFP2 nebo nanorouškou.
  • Platí režim omezení počtu osob -  1 osoba na 15 m²  provozní plochy.
  • Dodržujte mezi sebou rozestupy.
  • Při vstupu do knihovny použijte dezinfekci.
  • Prezenční  (= v knihovně - internet, čtení v knihovně...) služby jsou k dispozici. Souvislá doba přístupu k veřejnému internetu je omezena maximálně na 1 hodinu.
  • Akce probíhají za dodržení protiepidemických opatření
  • Ve všech knihovnách bude ve zvýšené míře probíhat větrání a desinfekce povrchů.

Prosíme, dodržujte nařízená opatření - chráníte tak sebe, ostatní návštěvníky i naše knihovnice a knihovníky. Děkujeme!

Odložení z poličky:

• Služba odložení z poličky je za poplatek 10 Kč/kus.
  • Dokument odložený z poličky je pro vás odložen po dobu 3 dnů ode dne odeslání elektronické zprávy.
  • Rezervace dokumentu je placená služba 10 Kč/kus.

opatření proti covidu - infografika

Poslední aktualizace: 26. 1. 2022

Chcete pravidelně dostávat aktuality z knihovny na Váš e-mail?