Senioři píší Wikipedii

Zajímají vás nové technologie? Nechcete jenom sedět s rukama v klíně nebo krmit v parku ptáčky? Podělte se o své cenné vědomosti a tvořte s námi největší encyklopedii na světě!

Srdečně zveme aktivní seniory do Centra robotiky (dříve Dům digitálních dovedností),, Dominikánská 9 na kurz editování Wikipedie SENIOŘI PÍŠÍ WIKIPEDII. Kurz bude probíhat v pondělí 6.11., 13.11., 20.11., 27.11, 4.12. a 11.12. vždy od 9 do 11 hod.

Prosíme zájemce, aby se předem přihlásili na e-mailu chladkova@plzen.eu nebo tel. č. 378 038 204 (pí Chládková).

Senioři píší Wikipedii - plakátek

Poslední aktualizace: 6. 10. 2017

Knihovny.cz - logo  Celé Česko čte dětem - logo  Databáze knih - logo  Československá bibliografická databáze - logo  IIiteratura - logo  Souborný katalog ČR - logo  Rozečti se - logo