Senioři píší Wikipedii 2019

Zajímají vás nové technologie? Nechcete jenom sedět s rukama v klíně nebo krmit v parku ptáčky? Podělte se o své cenné vědomosti a tvořte s námi největší encyklopedii na světě!

Srdečně zveme aktivní seniory do Centra robotiky  (Plzeň, Cukrovarská 2996/23, vchod C, číslo učebny prozradí na recepci) na kurz editování Wikipedie SENIOŘI PÍŠÍ WIKIPEDII. Kurz bude probíhat vždy v pondělí od 11. 1 1.  do 16. 12. 2019 od 15 do 17 hodin.

Prosíme zájemce, aby se předem přihlásili na e-mailu chladkova@plzen.eu nebo tel. č. 378 038 204 (pí Chládková).

Zdarma :-)

Poslední aktualizace: 31. 10. 2019