Aktuality - pro seniory

Moudrá Síť

Spolupracujeme na projektu Moudrá Síť, který propojuje seniory s dobrovolníky, kteří jim pomáhají bezpečně ovládat moderní technologie.

Jak na tablet a chytrý telefon

V Týdnu pro Digitální Česko spouštíme přihlašování na další seminář zdarma pro seniory 65+, kde se naučí základy používání chytrého telefonu nebo tabletu.

Digitální odysea v knihovně

Připojili jsme se k projektu Digitální odysea - bezplatnému vzdělávání pro seniory, který všem zájemcům poskytne základní informace o používání chytrých telefonů i tabletů.

Lekotéka pro seniory

Půjčování didaktických a terapeutických pomůcek, které jsou vhodné pro seniory nebo pro uživatele se specifickými potřebami. Jejím smyslem je zlepšení či udržení kvality jejich života.

Wikiklub

Srdečně zveme současné i budoucí spolutvůrce Wikipedie 4. 4. od 13.00 do Centra robotiky.

Senioři píší Wikipedii 2019

Senioři píší Wikipedii 2018

Wikiklub

Srdečně zveme současné i budoucí spolutvůrce Wikipedie 14. 3. od 13.00 do Centra robotiky.

Wikiklub

Srdečně zveme současné i budoucí spolutvůrce Wikipedie 28. 2. od 13.00 do Centra robotiky.

Senioři píší Wikipedii

Čtenář roku 2017 - vyhodnocení

Vítěznou čtenářskou babičkou roku 2017 se stala paní Jiřina Jeníčková.

Senioři píší Wikipedii

V Březnu - měsíci čtenářů 2017 srdečně zveme všechny aktivní seniory na kurz editování Wikipedie.

Čtenář roku 2017

V roce 2017 budeme oceňovat naše nejlepší čtenářské babičky a dědečky.

Chcete pravidelně dostávat aktuality z knihovny na Váš e-mail?