Pojďte s námi na procházku: Náměstí plné pověstí

15. 04. 2021 - 30. 06. 2021 | Plzeň

Od: 9:00 hod

Náměstí plné pověstí je soutěž, která vezme děti na procházku po náměstí staré Plzně!

Vyzvedněte si tištěného průvodce v dětském oddělení knihovny (B. Smetany 13, 1. patro) nebo si jej sami vytiskněte doma (průvodce k tisku). Využít můžete i jeho elektronickou on-line verzi, kterou pohodlně otevřete na telefonu přímo z internetu.

Připravte si tužku a papír a vydejte se na náměstí Republiky. Čekají vás 4 domy, 4 tajemné příběhy a 4 úkoly. Tištěný nebo elektronický průvodce vám vše vysvětlí na místě.

Řešení úkolů nám do 30. 6. 2021 pošlete na e-mail ukdm@plzen.eu nebo je přineste přímo do dětského oddělení knihovny (B. Smetany 13, 1. patro).

Za odměnu od nás dostanete video, které vám prozradí tajemství staré půdy naší knihovny.
Užijte si procházku!

Náměstí plné pověstí - upoutávka

QR kód ke stažení:

QR kód ke stažení průvodce

OrganizátorÚstřední knihovna pro děti a mládež
Kontaktukdm@plzen.eu, 378 038 214
Webhttp://bit.ly/Namesti-plne-povesti
Zaměřenípro rodiny s dětmi
Garantem správnosti informací uvedených v Kalendáři akcí jsou jednotliví přispěvovatelé.