Denní záležitosti života se zrakovým postižením a vodicím psem

24. 4. 2024 - 24. 4. 2024 | M-klub

Zveme vás na povídání o životě se zrakovým postižením a životě s vodicím psem.

Budeme si povídat o specifikách života se zrakovým postižením a řešení každodenních záležitostí bez zrakové kontroly.

Představíme si pomůcky, které používáme ke kompenzaci zraku a také si povíme o dovednostech vodicího psa.

Besedou provedou Martina Izingová s vodicí fenkou Biancou a Linda Albrechtová - autorka blogu "BLINDička aneb Život prakticky nevidomé ženy", které mají bohaté zkušenosti se životem se zrakovým postižením a vodícími psy.

Vstup zdarma

Organizátor M-klub
Kontakt Knihovna města Plzně, M-klub, Macháčkova 28
Zaměření pro dospělé
Garantem správnosti informací uvedených v Kalendáři akcí jsou jednotliví přispěvatelé.