Provoz přes výdejní okénko

Od 15. 2. 2021 opět otevíráme výdejní okénka, která primárně slouží registrovaným uživatelům s platným registračním poplatkem k vyzvednutí předem objednaných knih a dokumentů z knihovny. V provozu zůstávají i od 1. 3. Nejsou poskytovány prezenční (= v knihovně) služby včetně přístupu k veřejnému internetu. Registrovaným uživatelům je k dispozici půjčování e-knih.

Od 25. 2. 2021 je dovoleno navštěvovat obchody a služby jen s nasazeným respirátorem FFP2 nebo nanorouškou; látkové roušky už nestačí. Prosíme, dodržujte toto nařízení i u nás, ať můžou zůstat výdejní okénka otevřená. Děkujeme!

• K okénku přistupujte jednotlivě. Dodržujte bezpečné rozestupy. Prosíme, odložte návštěvu, jste-li nachlazení nebo se necítíte dobře.
  • Objednávky k výdejnímu okénku jsou zdarma.
  • Objednané knihy je nutné vyzvednout nejdéle do 14 dnů od potvrzení o čekající objednávce.
  • Vrácení přečtených dokumentů je možné za dodržení bezpečnostních a hygienických opatření. Přesto můžete-li vrácení odložit, prosíme vyčkejte, až bude příznivější doba i epidemická situace.
  • Roční poplatek zaplatit můžete. Pokud se chcete nově zaregistrovat, prosíme, domluvte se raději předem telefonem nebo e-mailem v konkrétní knihovně na přesném čase - snažíme se co nejvíc předejít shromažďování čtenářů u okének a chránit tak je i naše pracovníky. Děkujeme.

Jak si objednat knihy?

1. Po přihlášení do svého čtenářského konta využijte službu odložení do poličky - postupujte podle návodu
  2. E-mailem nebo telefonicky - napište nebo zavolejte do konkrétní knihovny, kterou běžně navštěvujete, a sdělte knihovnicím a knihovníkům, jakou knihu si přejete nachystat.
  • Objednávky budeme vyřizovat v pořadí, v jakém je dostaneme.
  • Jakmile obdržíte potvrzení o přijetí objednávky a výzvu k vyzvednutí, můžete v uvedené provozní době přijít k výdejnímu okénku.
  • Pro vyzvednutí objednávky potřebujete čtenářský průkaz.

Provozní doba výdejních okének:

Pořádání akcí není dovoleno.

Děkujeme vám za pochopení a přejeme všem pevné zdraví!

Poslední aktualizace: 15. 3. 2021

březen 2024
poútstčtsone

Chcete pravidelně dostávat aktuality z knihovny na Váš e-mail?