Zvětšit písmo

Krajinou mých snů - volání Mato Tipila: fotovýstava

28. 01. 2021 - 31. 10. 2022 | On-line

Od: 17:00 hod

Srdečně vás zveme na doprovodnou fotovýstavu k on-line přednášce a stejnojmenné knize cestovatele Zdeňka Vacka. Přednáška proběhne na Facebooku KMP, záznam bude k dispozici na našem Youtube kanále.

O autorovi:

Cestoval hodně autostopem po odlehlých místech za polárním kruhem švédskou a finskou tundrou, norských fjordech a Lofotských ostrovech a tento způsob cestování přinesl i mnoho netradičních zážitků. Celkem pět cest - 1991, 1997, 2003, 2009 a 2017, ze kterých vzniklo mnoho přednášek po ČR a fotografických výstav. Ze třetí a páté cesty napsal autor 2 knihy - BORE BEJVI a JEŠTĚ VIDĚT INARI.

Autor během života procestoval hodně zemí Evropy a v roce 2018 se vydal na cestu do USA, ze které je i naše přednáška KRAJINOU MÝCH SNŮ.
"Celý život mě přitahovalo vidět posvátnou horu MATO TIPILA ve Wyomingu. Koncem srpna roku 2018 jsem se vydal za svým snem. Poslechněte si vyprávění o cestě po Black Hills, kaňonem Sand Creek, pojedeme po bývalém mořském dnu v Badlands až do indiánské rezervace Pine Ridge a Wounded Knee a ještě po kalifornské pobřeží až na Russian River. Přednáška je doprovázena fotografiemi a krátkými full HD filmy."

OrganizátorKMP
Webhttps://exhibition.indihu.cz/view/Krajinou-mych-snu-Mato-Tipila/start
Zaměřenípro dospělé
Garantem správnosti informací uvedených v Kalendáři akcí jsou jednotliví přispěvatelé.

Chcete pravidelně dostávat aktuality z knihovny na Váš e-mail?

8044

Doporučujeme:

Knihovny.cz - logoKnihovny Ukrajině  Dodávání děl nedostupných na trhu - logoDatabáze knih - logoČeskoslovenská bibliografická databáze - logoIIiteratura - logoSouborný katalog ČR - logoRozečti se - logoCelé Česko čte dětem - logoS knížkou do života / Bookstart - logoVirtuální národní fonotéka - logoČtení dětem -  logo

Rychlé kontakty