Provoz přes výdejní okénko

Od 18. 12. 2020 je opět povolen provoz jen přes výdejní okénka, která primárně slouží registrovaným uživatelům s platným registračním poplatkem k vyzvednutí předem objednaných knih a dokumentů z knihovny. Nejsou poskytovány prezenční (= v knihovně) služby včetně přístupu k veřejnému internetu. Registrovaným uživatelům je k dispozici půjčování e-knih.

• K okénku přistupujte jednotlivě. Dodržujte bezpečné rozestupy.
  • Objednávky k výdejnímu okénku jsou zdarma.
  • Objednané knihy je nutné vyzvednout nejdéle do 14 dnů od potvrzení o čekající objednávce.
  • Přejete-li si již dříve vypůjčené knihy či dokumenty pouze vrátit, odložte prosím návštěvu knihovny raději na později, až bude obnoven její plný provoz. Výpůjční lhůty byly automaticky prodlouženy.

Jak si objednat knihy?

1. Po přihlášení do svého čtenářského konta využijte službu odložení do poličky - postupujte podle návodu
  2. E-mailem nebo telefonicky - napište nebo zavolejte do konkrétní knihovny, kterou běžně navštěvujete, a sdělte knihovnicím a knihovníkům, jakou knihu si přejete nachystat.
  • Objednávky budeme vyřizovat v pořadí, v jakém je dostaneme.
  • Jakmile obdržíte potvrzení o přijetí objednávky a výzvu k vyzvednutí, můžete v uvedené provozní době přijít k výdejnímu okénku.
  • Pro vyzvednutí objednávky potřebujete čtenářský průkaz.

Provozní doba výdejních okének:

Otevírací doba ve všech knihovnách je zachována v plném rozsahu, včetně soboty 19. 12.  v ústřední budově, mimo knihovny:

Bibliobus jezdí do Vánoc, mezi svátky je mimo provoz.

Mimo provoz je oddělení Studovny a informačních služeb.

Většina poboček má otevřeno do Vánoc, podrobněji se můžete informovat v konkrétní knihovně.

31. 12. celá KMP má otevřeno do 13:00 hod

Pořádání akcí není dovoleno.

Děkujeme vám za pochopení a přejeme všem pevné zdraví!

Poslední aktualizace: 18. 12. 2020

březen 2024
poútstčtsone

Chcete pravidelně dostávat aktuality z knihovny na Váš e-mail?