DEKApro

Zapojili jsme se do charitativního projektu DEKApro Hospic svatého Lazara.

Cílem je získat finanční částku na podporu mobilní hospicové služby Hospice svatého Lazara v Plzni z prodeje dek, které společně uháčkujeme nebo upleteme.
Projekt má mimo finanční rámec další velmi důležitý rozměr – propojit studenty, ženy, muže, babičky i dědečky a ostatní nadšence se srdcem na pravém místě a naplnit jim život krásným projektem. Společně uháčkujeme takový počet dek, které následně propojí město Město Touškov a obec Kozolupy po vybudované cyklostezce.
Následně bude celá tato dlouhá deka „naporcována“ a její části prodány. Výtěžek z prodeje bude následně použit na podporu hospice.

Zapojit se do pletení nebo háčkování čtverců na charitativní deku můžete v našich knihovnách:

Jehlice, háček a vlna je vám tu k dispozici: můžete uplést celý čtverec nebo třeba jenom jednu řádku, každý kousek se počítá.

Sběr čtverců končí 31. 12. 2023.

DEKApro - letáček