Aktuality - Slovany a HIK

Uzavření Obvodní knihovny Slovany

Obvodní knihovna Slovany bude 15. a 16. listopadu 2022 uzavřena z důvodu opravy odpadních rozvodů.

Státní svátek 28. října

V pátek 28. října je státní svátek a naše knihovny mají zavřeno. V hlavní budově v ulici B. Smetany bude zavřeno také v sobotu 29. října.

Státní svátek

Ve středu 28. září je státní svátek a naše knihovny mají zavřeno.

Milostivé léto 2

I naši dlužníci v exekuci mohou do 30. listopadu 2022 využít Milostivé léto 2.

Letní otevírací doba

V době hlavních prázdnin od 1. 7. do 31. 8. 2022 platí v našich knihovnách letní otevírací doba.

Velikonoční svátky

V době velikonočních svátků od pátku 15. 4. do pondělí 18. 4. 2022 jsou všechny naše knihovny uzavřeny.

Čtěte, poznávejte přírodu a přijďte do ZOO 2022

Soutěž pro děti do 15 let na rok 2022: půjčte a přečtěte si aspoň 12 knížek o přírodě a vyhrajte zdarma vstupenku do ZOO Plzeň!

Omezení provozu Hudební knihovny, knihovny Vinice a Studovny

Od 21. 1. je z důvodu nemoci a karantény omezen provoz Hudební a internetové knihovny, od 25. 1. knihovny Vinice a od 26. 1. Studovny. Od pondělí 31. 1. je ve všech knihovnách otevřeno v běžné otevírací době.

Milostivé léto

I naši dlužníci v exekuci mohou využít Milostivé léto.

Český den proti rakovině - sbírka

Od 29. září do 1. října 2021 s námi můžete podpořit Den proti rakovině a koupit si u nás známou žlutou kytičku.

Letní otevírací doba

V době hlavních prázdnin od 1. 7. do 31. 8. 2021 platí letní otevírací doba. 5. a 6. července jsou státní svátky a naše knihovny mají zavřeno. V některých knihovnách proběhnou stavební práce, které si vyžádají dočasné omezení provozu.

Provoz knihovny od 12. 4.

Máme otevřeno od pondělí 12. dubna 2021 v omezeném režimu: povinné zakrytí dýchacích cest, rozestupy 2 m mezi zákazníky, 1 osoba na 15 m² (od 26. 6. 1 osoba na 10 m²) provozní plochy a používání dezinfekce.

Srdce pro sestřičky

Fakultní nemocnice Plzeň by ráda obdarovala všech svých 1 600 zdravotních sester srdíčkem - a my jí v tom chceme pomoci. Budete-li mít čas a chuť nějaké srdce vyrobit a darovat, případně k němu napsat pár milých slov, jste vítáni.…

Sbírka starých mobilů pro dobrou věc

Se společností Remobil pořádáme sbírku starých mobilů, kabelů, tabletů, nabíječek apod.

Provoz přes výdejní okénko

Od 15. 2. 2021 opět otevíráme výdejní okénka, pouze pro vyzvedávání objednaných knih a dalších dokumentů. Od 25. 2. je dovoleno navštěvovat obchody a služby jen s nasazeným respirátorem. V provozu okénka zůstávají i od 1. 3.

Bezkontaktní půjčování

Knihovna je kvůli koronaviru do odvolání PRO VEŘEJNOST UZAVŘENA. Od 11. ledna spouštíme bezkontaktní půjčování předem objednaných knih v přesně domluveném čase. Dříve vypůjčené dokumenty bohužel nelze do knihovny vracet.

Provoz přes výdejní okénko

Od 18. 12. 2020 opět provoz jen přes výdejní okénko, pouze pro vyzvedávání předem objednaných knih a dalších dokumentů.

UZAVŘENÍ KNIHOVNY kvůli koronaviru

Všechny knihovny KMP jsou kvůli koronaviru od 27. prosince 2020 do odvolání opět PRO VEŘEJNOST UZAVŘENY, ruší se také všechny plánované akce. Zavřeno je také v době státních svátků 24. - 26. prosince.

Obnovení provozu knihovny

Otevíráme od čtvrtka 3. prosince 2020. Platí režim omezení počtu osob (1 osoba na 15 m² provozní plochy), rozestupy 2 m mezi zákazníky, povinné zakrytí dýchacích cest a používání dezinfekce.

Provoz přes výdejní okénko

Od 24. 11. 2020 spouštíme provoz přes výdejní okénko, pouze pro vyzvedávání předem objednaných knih. Od 30. 11. rozšiřujeme provozní dobu výdejních okének.

UZAVŘENÍ KNIHOVNY kvůli koronaviru

Všechny knihovny KMP jsou od čtvrtka 22. října 2020 do odvolání PRO VEŘEJNOST UZAVŘENY, ruší se také všechny plánované akce.

Platby kartou

Nyní můžete ve všech našich velkých knihovnách platit také platební kartou.

Letní otevírací doba

V době hlavních prázdnin od 1. 7. do 31. 8. 2020 bude platit v našich knihovnách letní otevírací doba.

Pravidla pro návštěvy knihovny

Knihovna zůstává od 12. 10. 2020 v provozu. Prosíme o dodržování hygienických opatření: zakrytí dýchacích cest, dodržování rozestupů a používání desinfekce na ruce. Děkujeme.

Otevřeno v omezené provozní době

Knihovna města Plzně je znovu otevřena pro veřejnost od pondělí 4. května 2020 v omezené provozní době.

UZAVŘENÍ KNIHOVNY kvůli koronaviru

Všechny knihovny KMP jsou od pátku 13. března 2020 do odvolání PRO VEŘEJNOST UZAVŘENY, ruší se také všechny plánované akce.

Vánoční otevírací doba 2019

Zavřeno bude pouze o svátcích 24., 25. a 26. prosince a 1. ledna. Na Silvestra 31. prosince bude zkrácená otevírací doba od 9 do 13 hodin.

Čtěte, poznávejte přírodu a přijďte do ZOO 2020

Soutěž pro děti do 15 let na rok 2020: přijďte 12x do knihovny, vypůjčte si pokaždé alespoň 1 knížku o přírodě a vyhrajte zdarma vstupenku do ZOO Plzeň!

Státní svátek

V pátek 5. července je státní svátek a naše knihovny mají zavřeno.

Letní otevírací doba

V době hlavních prázdnin od 1. 7. do 31. 8. 2019 platí v našich knihovnách letní otevírací doba.

1 | 2

Chcete pravidelně dostávat aktuality z knihovny na Váš e-mail?