Aktuality - Doubravka

Letní otevírací doba

V době hlavních prázdnin od 1. 7. do 31. 8. 2020 bude platit v našich knihovnách letní otevírací doba.

Rozšiřujeme lekotéku

Soubor pomůcek, didaktických hraček a her (nejen) pro děti se specifickými potřebami nebo zdravotním handicapem teď nabízí OK Bory, OK Doubravka, OK Skvrňany a Knihovna Vinice.

Vracíme se k normálu

Od 1. června obnovujeme provoz v plném rozsahu s kompletní nabídkou služeb. Pouze sobotní provoz v ústřední budově bude obnoven od 5. září, mimo provoz bude bibliobus a pobočka Černice.

Otevřeno v omezené provozní době

Knihovna města Plzně je znovu otevřena pro veřejnost od pondělí 4. května 2020 v omezené provozní době.

TeenageNOC s literaturou 2020 - on-line

Letos bohužel musela být TeenageNOC s literaturou kvůli koronaviru odložena, četlo se ale on-line. Poslechněte si záznam:

UZAVŘENÍ KNIHOVNY kvůli koronaviru

Všechny knihovny KMP jsou od pátku 13. března 2020 do odvolání PRO VEŘEJNOST UZAVŘENY, ruší se také všechny plánované akce.

Dar od nakladatelství Crew

Nakladatelství Crew nám pro vás darovalo přes 100 kousků komiksů. Moc děkujeme!

Čtěte, poznávejte přírodu a přijďte do ZOO 2020

Soutěž pro děti do 15 let na rok 2020: přijďte 12x do knihovny, vypůjčte si pokaždé alespoň 1 knížku o přírodě a vyhrajte zdarma vstupenku do ZOO Plzeň!

Vánoční otevírací doba 2019

Zavřeno bude pouze o svátcích 24., 25. a 26. prosince a 1. ledna. Na Silvestra 31. prosince bude zkrácená otevírací doba od 9 do 13 hodin.

Uzavření Obvodní knihovny Doubravka

V pátek 6. 12. 2019 bude z technických důvodů uzavřena Obvodní knihovna Doubravka.

Uzavření Obvodní knihovny Doubravka

V pátek 22. 11. 2019 bude z technických důvodů uzavřena Obvodní knihovna Doubravka.

Státní svátek

V pondělí 28. října je státní svátek a naše knihovna má zavřeno.

Uzavření Obvodní knihovny Doubravka

V pátek 18. 10. 2019 bude z technických důvodů uzavřena Obvodní knihovna Doubravka.

Státní svátek

V pátek 5. července je státní svátek a naše knihovny mají zavřeno.

Letní otevírací doba

V době hlavních prázdnin od 1. 7. do 31. 8. 2019 platí v našich knihovnách letní otevírací doba.

Uzavření Obvodní knihovny Doubravka

Obvodní knihovna Doubravka bude od 10. do 21. 6. 2019 uzavřena z důvodu povinné revize knihovního fondu.

Alena Mornštajnová - autorské čtení

Srdečně vás zveme v pondělí 20. května 2019 od 16:00 hodin do Obvodní knihovny Doubravka na setkání s oblíbenou spisovatelkou Alenou Mornštajnovou.

Státní svátky

Ve středu 1. a 8. května jsou státní svátky a naše knihovny mají zavřeno.

Velikonoční svátky

V době velikonočních svátků od pátku 19. 4. do pondělí 22. 4. 2019 jsou všechny naše knihovny uzavřeny.

Noc s Andersenem 2019

Noc s Andersenem proběhla v Knihovně města Plzně v pohádkovém duchu.

Čtěte, poznávejte přírodu a přijďte do ZOO 2019

Soutěž pro děti do 15 let na rok 2019: přijďte 12x do knihovny, vypůjčte si pokaždé alespoň 1 knížku o přírodě a vyhrajte zdarma vstupenku do ZOO Plzeň!

Nová služba - půjčování deštníků

Nabízíme novou službu - půjčování deštníků.

Den bezpečnějšího internetu 2019

Obvodní knihovna Doubravka a Ústřední knihovna pro děti a mládež se připojují ke Dni bezpečnějšího internetu.

Uzavření všech provozů KMP

V pátek 27. 7. 2018 bude celá síť knihoven KMP z technických důvodů uzavřena.

Vánoční otevírací doba

Zavřeno bude pouze o svátcích 24., 25. a 26. prosince a 1. ledna a na Silvestra 31. prosince. Ostatní dni platí v našich knihovnách běžná otevírací doba.

Uzavření Obvodní knihovny Lochotín

Ve čtvrtek a v pátek 20. – 21. 6. 2019 bude z důvodu rekonstrukce počítačové sítě uzavřena Obvodní knihovna Lochotín.

Letní otevírací doba

V době hlavních prázdnin od 2. 7. do 31. 8. 2018 platí v našich knihovnách letní otevírací doba.

Už jsem čtenář - knížka pro prvňáčka

Dětská oddělení našich knihoven se pravidelně zapojují do celostátního projektu Už jsem čtenář – Knížka pro prvňáčka.

Noc s Andersenem 2018

Noc s Andersenem proběhla v Knihovně města Plzně v duchu příběhů pejska a kočičky Josefa Čapka.

Den bezpečnějšího internetu 2018

1 | 2