Aktuality - Doubravka

Uzavření všech provozů KMP

V pátek 27. 7. 2018 bude celá síť knihoven KMP z technických důvodů uzavřena.

Uzavření Obvodní knihovny Doubravka

V pátek 13. 7. 2018 bude z důvodu rekonstrukce počítačové sítě uzavřena Obvodní knihovna Doubravka.

Letní otevírací doba

V době hlavních prázdnin od 2. 7. do 31. 8. 2018 platí v našich knihovnách letní otevírací doba.

Už jsem čtenář - knížka pro prvňáčka

Dětská oddělení našich knihoven se pravidelně zapojují do celostátního projektu Už jsem čtenář – Knížka pro prvňáčka.

Noc s Andersenem 2018

Noc s Andersenem proběhla v Knihovně města Plzně v duchu příběhů pejska a kočičky Josefa Čapka.

Den bezpečnějšího internetu 2018

Obvodní knihovna Doubravka a Ústřední knihovna pro děti a mládež se připojují ke Dni bezpečnějšího internetu.

Lekotéka

Soubor pomůcek, didaktických hraček a her (nejen) pro děti se specifickými potřebami nebo zdravotním handicapem.