Aktuality - Doubravka

Uzavření Obvodní knihovny Doubravka

V pátek 18. 10. 2019 bude z technických důvodů uzavřena Obvodní knihovna Doubravka.

Státní svátek

V pátek 5. července je státní svátek a naše knihovny mají zavřeno.

Letní otevírací doba

V době hlavních prázdnin od 1. 7. do 31. 8. 2019 platí v našich knihovnách letní otevírací doba.

Uzavření Obvodní knihovny Doubravka

Obvodní knihovna Doubravka bude od 10. do 21. 6. 2019 uzavřena z důvodu povinné revize knihovního fondu.

Alena Mornštajnová - autorské čtení

Srdečně vás zveme v pondělí 20. května 2019 od 16:00 hodin do Obvodní knihovny Doubravka na setkání s oblíbenou spisovatelkou Alenou Mornštajnovou.

Státní svátky

Ve středu 1. a 8. května jsou státní svátky a naše knihovny mají zavřeno.

Velikonoční svátky

V době velikonočních svátků od pátku 19. 4. do pondělí 22. 4. 2019 jsou všechny naše knihovny uzavřeny.

Noc s Andersenem 2019

Noc s Andersenem proběhla v Knihovně města Plzně v pohádkovém duchu.

Čtěte, poznávejte přírodu a přijďte do ZOO 2019

Soutěž pro děti do 15 let na rok 2019: přijďte 12x do knihovny, vypůjčte si pokaždé alespoň 1 knížku o přírodě a vyhrajte zdarma vstupenku do ZOO Plzeň!

Nová služba - půjčování deštníků

Nabízíme novou službu - půjčování deštníků.

Den bezpečnějšího internetu 2019

Obvodní knihovna Doubravka a Ústřední knihovna pro děti a mládež se připojují ke Dni bezpečnějšího internetu.

Uzavření všech provozů KMP

V pátek 27. 7. 2018 bude celá síť knihoven KMP z technických důvodů uzavřena.

Vánoční otevírací doba

Zavřeno bude pouze o svátcích 24., 25. a 26. prosince a 1. ledna a na Silvestra 31. prosince. Ostatní dni platí v našich knihovnách běžná otevírací doba.

Uzavření Obvodní knihovny Lochotín

Ve čtvrtek a v pátek 20. – 21. 6. 2019 bude z důvodu rekonstrukce počítačové sítě uzavřena Obvodní knihovna Lochotín.

Letní otevírací doba

V době hlavních prázdnin od 2. 7. do 31. 8. 2018 platí v našich knihovnách letní otevírací doba.

Už jsem čtenář - knížka pro prvňáčka

Dětská oddělení našich knihoven se pravidelně zapojují do celostátního projektu Už jsem čtenář – Knížka pro prvňáčka.

Noc s Andersenem 2018

Noc s Andersenem proběhla v Knihovně města Plzně v duchu příběhů pejska a kočičky Josefa Čapka.

Den bezpečnějšího internetu 2018

Lekotéka

Soubor pomůcek, didaktických hraček a her (nejen) pro děti se specifickými potřebami nebo zdravotním handicapem.