Aktuality - Doubravka

Dar od sdružení Mamma HELP

Sdružení Mamma HELP, pomáhající ženám s rakovinou prsu, nám darovalo tematické naučné knihy hodnotě 6574,- Kč.

TeenageNOC s literaturou 2020 - on-line

Letos bohužel musela být TeenageNOC s literaturou kvůli koronaviru odložena, četlo se ale on-line. Poslechněte si záznam:

UZAVŘENÍ KNIHOVNY kvůli koronaviru

Všechny knihovny KMP jsou od pátku 13. března 2020 do odvolání PRO VEŘEJNOST UZAVŘENY, ruší se také všechny plánované akce.

UZAVŘENÍ KNIHOVNY kvůli koronaviru

Všechny knihovny KMP jsou od čtvrtka 22. října 2020 do odvolání PRO VEŘEJNOST UZAVŘENY, ruší se také všechny plánované akce.

UZAVŘENÍ KNIHOVNY kvůli koronaviru

Všechny knihovny KMP jsou kvůli koronaviru od 27. prosince 2020 do odvolání opět PRO VEŘEJNOST UZAVŘENY, ruší se také všechny plánované akce. Zavřeno je také v době státních svátků 24. - 26. prosince.

Nový knihovní řád

Od 1. února 2023 vstupuje v platnost nový knihovní řád KMP.

Alena Mornštajnová - autorské čtení

Srdečně vás zveme v pondělí 20. května 2019 od 16:00 hodin do Obvodní knihovny Doubravka na setkání s oblíbenou spisovatelkou Alenou Mornštajnovou.

Nová služba - půjčování deštníků

Nabízíme novou službu - půjčování deštníků.

Už jsem čtenář - knížka pro prvňáčka

Dětská oddělení našich knihoven se pravidelně zapojují do celostátního projektu Už jsem čtenář – Knížka pro prvňáčka.

Semínkovna

Semínkovna je místo pro bezplatnou výměnu semínek zeleniny, květin i bylinek.

Hledáme kolegu/kolegyni

Pro Obvodní knihovnu Doubravka hledáme nového kolegu/kolegyni na pozici knihovník/knihovnice (do 25. 7. 2023).

Hledáme uklízečku/uklízeče

Hledáme uklízečku/uklízeče do hlavní budovy KMP (do 20. 9. 2021).

Noc s Andersenem 2018

Noc s Andersenem proběhla v Knihovně města Plzně v duchu příběhů pejska a kočičky Josefa Čapka.

Noc s Andersenem 2019

Noc s Andersenem proběhla v Knihovně města Plzně v pohádkovém duchu.

Uzavření Obvodní knihovny Doubravka

V pátek 18. 10. 2019 bude z technických důvodů uzavřena Obvodní knihovna Doubravka.

Uzavření Obvodní knihovny Doubravka

V pátek 22. 11. 2019 bude z technických důvodů uzavřena Obvodní knihovna Doubravka.

Uzavření Obvodní knihovny Doubravka

V pátek 6. 12. 2019 bude z technických důvodů uzavřena Obvodní knihovna Doubravka.

Uzavření Obvodní knihovny Lochotín

Ve čtvrtek a v pátek 20. – 21. 6. 2019 bude z důvodu rekonstrukce počítačové sítě uzavřena Obvodní knihovna Lochotín.

Uzavření všech provozů KMP

V pátek 27. 7. 2018 bude celá síť knihoven KMP z technických důvodů uzavřena.

Vánoční otevírací doba

Zavřeno bude pouze o svátcích 24., 25. a 26. prosince a 1. ledna a na Silvestra 31. prosince. Ostatní dni platí v našich knihovnách běžná otevírací doba.

Vánoční otevírací doba 2019

Zavřeno bude pouze o svátcích 24., 25. a 26. prosince a 1. ledna. Na Silvestra 31. prosince bude zkrácená otevírací doba od 9 do 13 hodin.

Státní svátek

V pátek 5. července je státní svátek a naše knihovny mají zavřeno.

Státní svátek

Ve středu 28. září je státní svátek a naše knihovny mají zavřeno.

Státní svátek 28. října

V pátek 28. října je státní svátek a naše knihovny mají zavřeno. V hlavní budově v ulici B. Smetany bude zavřeno také v sobotu 29. října.

Státní svátky

Ve středu 1. a 8. května jsou státní svátky a naše knihovny mají zavřeno.

Státní svátky

V pondělí 1. a 8. května jsou státní svátky a naše knihovny mají zavřeno.

Rozšiřujeme lekotéku

Soubor pomůcek, didaktických hraček a her (nejen) pro děti se specifickými potřebami nebo zdravotním handicapem teď nabízí OK Bory, OK Doubravka, OK Skvrňany a Knihovna Vinice.

Uzavření Obvodní knihovny Doubravka

Obvodní knihovna Doubravka bude od 10. do 21. 6. 2019 uzavřena z důvodu povinné revize knihovního fondu.

Letní otevírací doba

V době hlavních prázdnin od 2. 7. do 31. 8. 2018 platí v našich knihovnách letní otevírací doba.

Letní otevírací doba

V době hlavních prázdnin od 1. 7. do 31. 8. 2019 platí v našich knihovnách letní otevírací doba.

1 | 2 | 3