Návrh na doplnění knihovního fondu

Vážení čtenáři,
postrádáte titul, který nemáme v našem knihovním fondu? Máte pocit, že by mohl zaujmout i ostatní čtenáře? Napište nám a my posoudíme jeho nákup s ohledem na naše finanční možnosti i zaměření fondu. Uveďte co nejvíce identifikačních údajů (autor, název, vydavatelství, rok vydání).

V případě dalších dotazů můžete kontaktovat vedoucí Oddělení doplňování a zpracování knihovních fondů: Lenka Duchková, Bbus (Hons), 378 038 204, duchkoval@plzen.eu.

Publikace, které nemáme ve fondu a které nemůžeme zakoupit, Vám můžeme zajistit z ostatních knihoven ČR pomocí meziknihovní výpůjční služby.

Návrh * :
Vaše jméno * :