Aktuality - ústřední budova

Vánoční otevírací doba 2019

Zavřeno bude pouze o svátcích 24., 25. a 26. prosince a 1. ledna. Na Silvestra 31. prosince bude zkrácená otevírací doba od 9 do 13 hodin.

Státní svátek

V pondělí 28. října je státní svátek a naše knihovna má zavřeno.

Státní svátek

V sobotu 28. září je státní svátek a naše knihovna má zavřeno.

Omezení provozu v ústřední budově

Z důvodu plánovaného přerušení dodávky elektrické energie firmou ČEZ bude ve dnech 27. a 28. srpna 2019 omezena otevírací doba ve všech knihovních provozech v ústřední budově KMP – B. Smetany 13.

Státní svátek

V pátek 5. července je státní svátek a naše knihovny mají zavřeno.

Letní otevírací doba

V době hlavních prázdnin od 1. 7. do 31. 8. 2019 platí v našich knihovnách letní otevírací doba.

Noc literatury 2019

Naše knihovna se opět zapojí do Noci literatury: ve studovně bude číst Petr Batěk z knížky Bejamina Blacka Zkrotit vlka.

Státní svátky

Ve středu 1. a 8. května jsou státní svátky a naše knihovny mají zavřeno.

Uzavření Ústřední knihovny pro dospělé z důvodu filmování

Ústřední knihovna pro dospělé bude od 27. 4. do 14. 5. 2019 uzavřena z důvodu natáčení německého koprodukčního filmu.

Velikonoční svátky

V době velikonočních svátků od pátku 19. 4. do pondělí 22. 4. 2019 jsou všechny naše knihovny uzavřeny.

Noc s Andersenem 2019

Noc s Andersenem proběhla v Knihovně města Plzně v pohádkovém duchu.

Festival Jeden svět 2019

Opět spolupracujeme s regionální plzeňskou pobočkou organizace Člověk v tísni na pořádání festivalu Jeden svět, který v Plzni proběhne 22. 3. - 30. 3. 2019.

Nová služba - půjčování deštníků

Nabízíme novou službu - půjčování deštníků.

Uzavření Ústřední knihovny pro dospělé

Ústřední knihovna pro dospělé bude od 11. 2. do 2. 3. 2019 uzavřeno z důvodu pravidelné revize knihovního fondu.

Den bezpečnějšího internetu 2019

Obvodní knihovna Doubravka a Ústřední knihovna pro děti a mládež se připojují ke Dni bezpečnějšího internetu.

Miroslav Zikmund - výstava a bibliografie

Srdečně zveme do foyer Polanovy síně na výstavu k stému výročí narození Miroslava Zikmunda. Součástí vernisáže bude křest jeho výběrové bibliografie.

Vánoční otevírací doba

Zavřeno bude pouze o svátcích 24., 25. a 26. prosince a 1. ledna a na Silvestra 31. prosince. Ostatní dni platí v našich knihovnách běžná otevírací doba.

Státní svátek

V sobotu 17. listopadu je státní svátek a naše knihovna má zavřeno.

Plzeňský knižní trh 2018

Literární festival představí malé nakladatele z plzeňské oblasti. Součástí je i doprovodný program.

Historické osmičky

V rámci letošního roku připravila Knihovna města Plzně čtyři literárně-historické přednášky na téma dějinné události v letech 1918, 1938, 1948 a 1968.

Uzavření všech provozů KMP

V pátek 27. 7. 2018 bude celá síť knihoven KMP z technických důvodů uzavřena.

Letní otevírací doba

V době hlavních prázdnin od 2. 7. do 31. 8. 2018 platí v našich knihovnách letní otevírací doba.

Už jsem čtenář - knížka pro prvňáčka

Dětská oddělení našich knihoven se pravidelně zapojují do celostátního projektu Už jsem čtenář – Knížka pro prvňáčka.

Noc literatury 2018

Naše knihovna se opět zapojí do Noci literatury: na půdě bude číst Kamila Špráchalová.

Knižní bazar

Velký knižní bazar proběhne 9. - 21. dubna 2018 v hlavní budově v ul. B. Smetany v 1. patře.

Festival Jeden svět 2018

Opět spolupracujeme s regionální plzeňskou pobočkou organizace Člověk v tísni na pořádání festivalu Jeden svět, který v Plzni proběhne 16. - 23. 3. 2018.

Noc s Andersenem 2018

Noc s Andersenem proběhla v Knihovně města Plzně v duchu příběhů pejska a kočičky Josefa Čapka.

Den bezpečnějšího internetu 2018

1 | 2