Aktuality - pro děti a mládež

Lekotéka

Soubor pomůcek, didaktických hraček a her (nejen) pro děti se specifickými potřebami nebo zdravotním handicapem.

DVD "Co se děje kolem nás…?"

DVD "Co se děje kolem nás…?", zachycující pět reálných poutavých příběhů volně žijících zvířat a namluvené známými herci, nabízíme i v našich knihovnách.

Kamarádka knihovna

V celostátní soutěži o nejlepší knihovnu pro děti Kamarádka knihovna získala Knihovna města Plzně ve své kategorii nad 25 000 obyvatel 2. místo.

Pořady pro školy na rok 2017/2018

Na školní rok 2017/2018 nabízí knihovna opět pořady pro mateřské, základní a střední školy, školní družiny a zájmové kroužky.

Noc s Andersenem 2017

Noc s Andersenem proběhla v Knihovně města Plzně v duchu Čtyřlístku.

Čtěte, poznávejte přírodu a přijďte do ZOO

Soutěž pro děti do 15 let na rok 2017: přijďte 12x do knihovny, vypůjčte si pokaždé alespoň 1 knihu o přírodě a vyhrajte zdarma vstupenku do ZOO Plzeň!

Den bezpečnějšího internetu 2017

Obvodní knihovna Doubravka a Ústřední knihovna pro děti a mládež se připojují ke Dni Bezpečnějšího internetu.

Juniorfest

Spolupracujeme s mezinárodním filmovým festivalem pro děti a mládež JUNIORFEST na výtvarné soutěži „Kamarádi ze Studia Kamarád“.

Knihovny.cz - logo  Celé Česko čte dětem - logo  Databáze knih - logo  Československá bibliografická databáze - logo  IIiteratura - logo  Souborný katalog ČR - logo  Rozečti se - logo