Noc s Andersenem 2017

Čtyřlístkového motivu se držely všechny tři naše provozy -  Lochotín, DoubravkaÚstřední knihovna pro děti a mládež, které večer nebo Noc s Andersenem pořádaly. V  Ústřední knihovně to byla pohádková stopovačka se soutěžními stanovišti po celé budově, kterou zakončil přesun do Muzea loutek. Tam děti čekalo vtipné a veselé představení v podání čtyř knihovnických dobrovolníků v rolích Fifinky, Myšpulína, Bobíka a Pindi. Na Doubravce večer zahájil pan starosta ÚMO Plzeň 4 Michal Chalupný, pak děti čekala celovečerní hra na principu populárních „únikovek“ i kreativní dílničky. Četba před spaním samozřejmě nechyběla, zlatým hřebem ale byla noc strávená ve spacáku mezi regály s knížkami. Lochotínská knihovna nabídla tradičně hudebně-divadelní pásmo v L-klubu, oživené povídáním, tajenkami a soutěžemi.

Můžete se podívat na fotografie z OK Doubravka a Ústřední knihovny pro děti a mládež nebo si přečíst tiskovou zprávu.