Aktuality - Bory

Milostivé léto

I naši dlužníci v exekuci mohou využít Milostivé léto.

Český den proti rakovině - sbírka

Od 29. září do 1. října 2021 s námi můžete podpořit Den proti rakovině a koupit si u nás známou žlutou kytičku.

Noc literatury 2021

Naše knihovna se opět zapojí do Noci literatury: v Obvodní knihovně Bory vám bude předčítat Blanka Luňáková z knihy Oksany Marafiotiové Žij tam, kde jsou písně.

Provoz knihovny od 26. listopadu

Máme otevřeno v běžné otevírací době v omezeném režimu: povinné zakrytí dýchacích cest, rozestupy 1,5 m mezi zákazníky, 1 osoba na 10 m² provozní plochy a používání dezinfekce.

Letní otevírací doba

V době hlavních prázdnin od 1. 7. do 31. 8. 2021 platí letní otevírací doba. 5. a 6. července jsou státní svátky a naše knihovny mají zavřeno. V některých knihovnách proběhnou stavební práce, které si vyžádají dočasné omezení provozu.

Provoz knihovny od 12. 4.

Máme otevřeno od pondělí 12. dubna 2021 v omezeném režimu: povinné zakrytí dýchacích cest, rozestupy 2 m mezi zákazníky, 1 osoba na 15 m² (od 26. 6. 1 osoba na 10 m²) provozní plochy a používání dezinfekce.

Srdce pro sestřičky

Fakultní nemocnice Plzeň by ráda obdarovala všech svých 1 600 zdravotních sester srdíčkem - a my jí v tom chceme pomoci. Budete-li mít čas a chuť nějaké srdce vyrobit a darovat, případně k němu napsat pár milých slov, jste vítáni.…

Sbírka starých mobilů pro dobrou věc

Se společností Remobil pořádáme sbírku starých mobilů, kabelů, tabletů, nabíječek apod.

Provoz přes výdejní okénko

Od 15. 2. 2021 opět otevíráme výdejní okénka, pouze pro vyzvedávání objednaných knih a dalších dokumentů. Od 25. 2. je dovoleno navštěvovat obchody a služby jen s nasazeným respirátorem. V provozu okénka zůstávají i od 1. 3.

Bezkontaktní půjčování

Knihovna je kvůli koronaviru do odvolání PRO VEŘEJNOST UZAVŘENA. Od 11. ledna spouštíme bezkontaktní půjčování předem objednaných knih v přesně domluveném čase. Dříve vypůjčené dokumenty bohužel nelze do knihovny vracet.

Provoz přes výdejní okénko

Od 18. 12. 2020 opět provoz jen přes výdejní okénko, pouze pro vyzvedávání předem objednaných knih a dalších dokumentů.

UZAVŘENÍ KNIHOVNY kvůli koronaviru

Všechny knihovny KMP jsou kvůli koronaviru od 27. prosince 2020 do odvolání opět PRO VEŘEJNOST UZAVŘENY, ruší se také všechny plánované akce. Zavřeno je také v době státních svátků 24. - 26. prosince.

Obnovení provozu knihovny

Otevíráme od čtvrtka 3. prosince 2020. Platí režim omezení počtu osob (1 osoba na 15 m² provozní plochy), rozestupy 2 m mezi zákazníky, povinné zakrytí dýchacích cest a používání dezinfekce.

Provoz přes výdejní okénko

Od 24. 11. 2020 spouštíme provoz přes výdejní okénko, pouze pro vyzvedávání předem objednaných knih. Od 30. 11. rozšiřujeme provozní dobu výdejních okének.

UZAVŘENÍ KNIHOVNY kvůli koronaviru

Všechny knihovny KMP jsou od čtvrtka 22. října 2020 do odvolání PRO VEŘEJNOST UZAVŘENY, ruší se také všechny plánované akce.

Platby kartou

Nyní můžete ve všech našich velkých knihovnách platit také platební kartou.

Letní otevírací doba

V době hlavních prázdnin od 1. 7. do 31. 8. 2020 bude platit v našich knihovnách letní otevírací doba.

Rozšiřujeme lekotéku

Soubor pomůcek, didaktických hraček a her (nejen) pro děti se specifickými potřebami nebo zdravotním handicapem teď nabízí OK Bory, OK Doubravka, OK Skvrňany a Knihovna Vinice.

Pravidla pro návštěvy knihovny

Knihovna zůstává od 12. 10. 2020 v provozu. Prosíme o dodržování hygienických opatření: zakrytí dýchacích cest, dodržování rozestupů a používání desinfekce na ruce. Děkujeme.

Otevřeno v omezené provozní době

Knihovna města Plzně je znovu otevřena pro veřejnost od pondělí 4. května 2020 v omezené provozní době.

UZAVŘENÍ KNIHOVNY kvůli koronaviru

Všechny knihovny KMP jsou od pátku 13. března 2020 do odvolání PRO VEŘEJNOST UZAVŘENY, ruší se také všechny plánované akce.

Čtěte, poznávejte přírodu a přijďte do ZOO 2020

Soutěž pro děti do 15 let na rok 2020: přijďte 12x do knihovny, vypůjčte si pokaždé alespoň 1 knížku o přírodě a vyhrajte zdarma vstupenku do ZOO Plzeň!

Vánoční otevírací doba 2019

Zavřeno bude pouze o svátcích 24., 25. a 26. prosince a 1. ledna. Na Silvestra 31. prosince bude zkrácená otevírací doba od 9 do 13 hodin.

Státní svátek

V pondělí 28. října je státní svátek a naše knihovna má zavřeno.

Státní svátek

V pátek 5. července je státní svátek a naše knihovny mají zavřeno.

Letní otevírací doba

V době hlavních prázdnin od 1. 7. do 31. 8. 2019 platí v našich knihovnách letní otevírací doba.

Porucha plošiny v OK Bory

Obvodní knihovna Bory je z důvodu poruchy plošiny dočasně (15. - 22. 5.) nedostupná imobilním občanům.

Státní svátky

Ve středu 1. a 8. května jsou státní svátky a naše knihovny mají zavřeno.

Velikonoční svátky

V době velikonočních svátků od pátku 19. 4. do pondělí 22. 4. 2019 jsou všechny naše knihovny uzavřeny.

Vánoční otevírací doba

Zavřeno bude pouze o svátcích 24., 25. a 26. prosince a 1. ledna a na Silvestra 31. prosince. Ostatní dni platí v našich knihovnách běžná otevírací doba.

Uzavření všech provozů KMP

V pátek 27. 7. 2018 bude celá síť knihoven KMP z technických důvodů uzavřena.

Letní otevírací doba

V době hlavních prázdnin od 2. 7. do 31. 8. 2018 platí v našich knihovnách letní otevírací doba.

prosinec 2021
poútstčtsone

Chcete pravidelně dostávat aktuality z knihovny na Váš e-mail?