TeenageNOC s literaturou 2020 - on-line

Teenagenoc s literaturou se pomalu stává tradiční jarní doubraveckou akcí. Na sedmi zajímavých místech čte sedm zkušených čtenářů sedm literárních ukázek, po celý večer vždy v půl a celou hodinu.

Tento unikátní projekt na podporu čtenářství nejen u dětí a teenagerů vymyslely a organizují skvělé češtinářky z  22. ZŠ a podílí se na něm i naše Obvodní knihovna Doubravka. Letos bohužel musela být TeenageNOC s literaturou kvůli koronaviru odložena, četlo se ale on-line:

1. Eva Zikmundová - knihovnice 14. ZŠ Plzeň

2. Jirka Pelnář - moderátor Hitrádia FM Plus

3. Lucka R.

4. Marek Mikulášek - herec činohry DJKT Plzeň

5. Martina M.

6.Tomáš Kotora - ředitel Bazénu Slovany

7. Tereza Koželuhová - herečka muzikálu DJKT Plzeň

8. Dušan Kraus - herec muzikálu DJKT Plzeň

9. Stanislav Jurík - moderátor Českého rozhlasu Plzeň

10. Lukáš Ondruš - herec muzikálu DJKT Plzeň

Další čtení si můžete poslechnout  na Youtube kanálu Teenagenoci s literaturou.