Letní otevírací doba

V době hlavních prázdnin od 2. 7. do 31. 8. 2018 platí v našich knihovnách letní otevírací doba.

Letní otevírací doba

V době hlavních prázdnin od 1. 7. do 31. 8. 2019 platí v našich knihovnách letní otevírací doba.

Letní otevírací doba

V době hlavních prázdnin od 1. 7. do 31. 8. 2021 platí letní otevírací doba. 5. a 6. července jsou státní svátky a naše knihovny mají zavřeno. V některých knihovnách proběhnou stavební práce, které si vyžádají dočasné omezení provozu.

Kamarádka knihovna

V celostátní soutěži o nejlepší knihovnu pro děti Kamarádka knihovna získala Knihovna města Plzně ve své kategorii nad 25 000 obyvatel 2. místo.

Kamarádka knihovna

Opět jsme se zapojili do celostátní soutěže o nejlepší knihovnu pro děti Kamarádka knihovna.

Literární výlet Z lázní do lázní

Spolek Pro libris a Knihovna města Plzně vás srdečně zvou na tradiční letní literární výlet Z lázní do lázní.

"Staré plzeňské hostince" s Knihovnou města Plzně

Srdečně vás zveme do Pivovarského muzea na setkání s naší kolegyní, autorkou výstavy Plzeňské hospody aneb Z pivovaru za štamgasty, Markétou Maškovskou.

Anketa k otevírací době knihovny

Anketa k přesunu otevírací doby do 18:00 hodin z pátku na středu v obvodních knihovnách a knihovnách s celotýdenním provozem.

1 ... | 27 | 28 | 29 ... 35

Listopad 2024