Záměr upravit stávající nájemní vztah prostorů divadla

Statutární město Plzeň, Úřad služeb obyvatelstvu Magistrátu města Plzně oznamuje ve smyslu § 39 odst. 1 zákona č.128/2000 Sb., o obcích, ve znění pozdějších předpisů záměr upravit stávající nájemní vztah prostorů divadla ve správě Knihovny města Plzně, příspěvkové organizace.

Vyhlášení čtenáře roku

Srdečně zveme na slavnostní vyhlášení čtenáře roku, které se uskuteční 29. března 2023 v 17:00 v obřadní síni plzeňské radnice.

Pietní vzpomínka na Miloslava Nohejla

Pietní vzpomínka u příležitosti prohlášení čestného hrobu Miloslava Nohejla se uskuteční ve středu 22. března 2023 v 11 hodin.

Knihobox a biblioschránka

Od 1. 2. 2023 spouštíme novou službu - výdejní knihobox a návratovou biblioschránku: samoobslužné zařízení k bezkontaktnímu půjčování a vracení knihovních dokumentů. Oba boxy jsou umístěné před Obvodní knihovnou Lochotín.

Výstava Kalendáře historické i současné

Srdečně vás zveme do mázhauzu plzeňské radnice na výstavu Kalendáře historické i současné aneb Plzeň v kalendářích – svébytných záznamech času. Výstava potrvá do 26. ledna.

Sbírka starších kalendářů

Pro doplnění fondu knihovny vyhlašujeme sbírku starších kalendářů s plzeňskou tematikou.

DEKApro

Zapojili jsme se do charitativního projektu DEKApro Hospic svatého Lazara. Můžete se přidat do pletení nebo háčkování s námi. Sběr čtverců končí 31. 12. 2023.

Digitální odysea v knihovně

Připojili jsme se k projektu Digitální odysea - bezplatnému vzdělávání pro seniory, který všem zájemcům poskytne základní informace o používání chytrých telefonů i tabletů.

1 ... | 3 | 4 | 5 ... 35

Leden 2025