Anketa k otevírací době knihovny

Vážení čtenáři a návštěvníci knihovny,

Knihovna města Plzně se při poskytování svých služeb dlouhodobě snaží vycházet vstříc potřebám a požadavkům svých uživatelů. Z řad našich čtenářů opakovaně vzešel podnět na změnu otevírací doby v našich obvodních knihovnách a knihovnách s celotýdenním provozem – navrhovaná změna představuje přesun otevírací doby do 18:00 hodin z pátku na středu.

Před naším rozhodnutím o změně otevírací doby bychom rádi poznali názory široké uživatelské veřejnosti. Obracíme se na Vás proto s žádostí o spolupráci – vyjádřete prosím vyplněním krátké ankety svůj postoj k navrhované změně. Hlasovat můžete do 16. 6. 2017.

(Změna otevírací doby se netýká knihoven v ulici B. Smetany – Ústřední knihovny pro dospělé, Ústřední knihovny pro děti a mládež, Studovny, Bibliobusu a také poboček v příměstských oblastech Plzně)