Knihovnice umí více

Ode 4. července do 4. září 2017 můžete v prvním patře Studijní a vědecké knihovna Plzeňského kraje, Smetanovy sady 2, navštívit výstavu kreativních knihovnic a knihovníků. Uvidíte zde drobné dekorační předměty, pletené a háčkované oděvní doplňky, originální nádoby z glazované keramiky, textilní patchwork, dekorativní panenky, ale také třeba fotografie přírody nebo vlastní literární díla. Výstavu připravil Svaz knihovníků a informačních pracovníků České republiky, region Plzeňský kraj, a svoji tvorbu tu představují i pracovníci a pracovnice Knihovny města Plzně.

Ilustrační foto - vyrobené artefakty