Dar od irského velvyslanectví

Embassy of Ireland Prague nám u příležitosti Bloomsday věnovala výtisk knih Jamese Joyce Odysseus a Kočka a čert. Moc děkujeme!

10 let Klubu tvořivých knihovníků

Už 10 let pracuje Klub tvořivých knihovníků SKIP a průřez tvorbou svých členů vám teď představuje na on-line výstavě.

Srdce pro sestřičky

Fakultní nemocnice Plzeň by ráda obdarovala všech svých 1 600 zdravotních sester srdíčkem - a my jí v tom chceme pomoci. Budete-li mít čas a chuť nějaké srdce vyrobit a darovat, případně k němu napsat pár milých slov, jste vítáni.

Sbírka starých mobilů pro dobrou věc

Se společností Remobil pořádáme stálou sbírku starých mobilů, kabelů, tabletů, nabíječek apod.

Zpřístupnění děl nedostupných na trhu

Knihovna města Plzně nabízí svým uživatelům novou službu: volný přístup k digitalizovaným dokumentům děl nedostupných na trhu (DNNT).

Bezkontaktní půjčování

Knihovna je kvůli koronaviru do odvolání PRO VEŘEJNOST UZAVŘENA. Od 11. ledna spouštíme bezkontaktní půjčování předem objednaných knih v přesně domluveném čase. Dříve vypůjčené dokumenty bohužel nelze do knihovny vracet.

Rezervace a odložení z poličky

Návod, jak v katalogu použít služby REZERVACE a ODLOŽENÍ Z POLIČKY. V režimu výdeje předem objednaných výpůjček přes výdejní okénko je služba zdarma.

Publikace Život je sladký

Knihovna města Plzně vydala publikaci Život je sladký: Z historie cukrářského řemesla na Plzeňsku.

1 ... | 6 | 7 | 8 ... 35

Srpen 2024