PF 2024

Přejeme všem vánoční svátky plné pohody s pěknou knížkou a do nového roku jen to nejlepší.Mimo státní svátky 24. - 26. prosince a Nový rok 1. ledna máme všechny pracovní dni otevřeno v běžné otevírací době.

Vánoční balíčky

Některé z našich knihoven opět připravily pro čtenáře oblíbené vánoční balíčky s překvapením.

3D tisk

Registrovaným uživatelům nově nabízíme možnost tisku na 3D tiskárně pro nekomerční účely. Tiskárnu poskytla firma Prusa Research v rámci projektu Průša pro školy.

Milostivé léto

I naši dlužníci v exekuci mohou využít Milostivé léto.

Milostivé léto 2

I naši dlužníci v exekuci mohou do 30. listopadu 2022 využít Milostivé léto 2.

Den válečných veteránů - sbírka

Po celý listopad 2023 s námi můžete podpořit válečné veterány a koupit si u nás známý květ vlčího máku.

Víkend otevřených ateliérů v knihovně

Srdečně vás zveme na Víkend otevřených ateliérů Plzeň tvořivá. V Ústřední knihovně pro dospělé si budete moct prohlédnout práce kreativních knihovnic a knihovníků i vyzkoušet některé z rukodělných technik.

Víkend otevřených ateliérů v knihovně

Srdečně vás zveme na Víkend otevřených ateliérů Plzeň tvořivá 23. - 24. 9. 2023. V Ústřední knihovně pro dospělé si budete moct prohlédnout práce kreativních knihovnic a knihovníků i vyzkoušet některé z rukodělných technik.

1 ... | 5 | 6 | 7 ... 35

Únor 2025