Provoz knihovny od 26. listopadu

Máme otevřeno v běžné otevírací době v omezeném režimu:

• Vstupujte do knihovny pouze s nasazeným respirátorem třídy FFP2 nebo nanorouškou.
  • Platí režim omezení počtu osob -  1 osoba na 10 m²  provozní plochy.
  • Dodržujte mezi sebou rozestupy.
  • Při vstupu do knihovny použijte dezinfekci.
  • Prezenční  (= v knihovně - internet, čtení v knihovně...) služby jsou k dispozici. Souvislá doba přístupu k veřejnému internetu je omezena maximálně na 1 hodinu.
  • Akce probíhají za dodržení protiepidemických opatření
  • Ve všech knihovnách bude ve zvýšené míře probíhat větrání a desinfekce povrchů.

Prosíme, dodržujte nařízená opatření - chráníte tak sebe, ostatní návštěvníky i naše knihovnice a knihovníky. Děkujeme!

Od 15. 11. 2021 je opět v provozu bibliobus.

Odložení z poličky:

• Služba odložení z poličky je za poplatek 10 Kč/kus.
  • Dokument odložený z poličky je pro vás odložen po dobu 3 dnů ode dne odeslání elektronické zprávy.
  • Rezervace dokumentu je placená služba 10 Kč/kus.

opatření proti covidu - infografika

Poslední aktualizace: 25. 11. 2021

Chcete pravidelně dostávat aktuality z knihovny na Váš e-mail?