Letní otevírací doba

V době hlavních prázdnin od 1. 7. do 31. 8. 2020 bude platit v našich knihovnách letní otevírací doba.

Akce na léto

I na léto 2020 pro vás knihovna připravila několik akcí.

Časopis Plž - ilustrační obrázek

Nový Plž

Ke stažení je nové číslo časopisu Plž.

Uzavření pobočky Černice

Od 24. června do 31. srpna 2020 bude pobočka v Černicích kvůli rekonstrukci budovy UMO 8 uzavřena.

Rozšiřujeme lekotéku

Soubor pomůcek, didaktických hraček a her (nejen) pro děti se specifickými potřebami nebo zdravotním handicapem teď nabízí OK Bory, OK Doubravka, OK Skvrňany a Knihovna Vinice.