Provoz knihovny od 12. 4.

Máme otevřeno od pondělí 12. dubna 2021 v omezeném režimu: povinné zakrytí dýchacích cest, rozestupy 2 m mezi zákazníky, 1 osoba na 15 m² (od 26. 6. 1 osoba na 10 m²) provozní plochy a používání dezinfekce.

Letní otevírací doba

V době hlavních prázdnin od 1. 7. do 31. 8. 2021 bude platit v našich knihovnách letní otevírací doba.

Dar od irského velvyslanectví

Embassy of Ireland Prague nám u příležitosti Bloomsday věnovala výtisk knih Jamese Joyce Odysseus a Kočka a čert. Moc děkujeme!

10 let Klubu tvořivých knihovníků

Už 10 let pracuje Klub tvořivých knihovníků SKIP a průřez tvorbou svých členů vám teď představuje na on-line výstavě.

Akce na červen

Na měsíc červen už pro vás knihovna připravila řadu akcí. Prosíme o dodržování protiepidemických opatření. Děkujeme.

Zpřístupnění děl nedostupných na trhu

Knihovna města Plzně nabízí svým uživatelům novou službu: volný přístup k digitalizovaným dokumentům děl nedostupných na trhu (DNNT).