Nová pravidla pro návštěvy knihovny

Na základě mimořádného opatření Ministerstva zdravotnictví je od 10. 9. zakázán pohyb a pobyt bez ochranných prostředků dýchacích cest (nos, ústa) ve vnitřních prostorách staveb.

Knihovna Bolevec v plném provozu

Knihovna Bolevec je po karanténě opět v plném provozu.

Knihovna Lobzy – upozornění

Od 21. 9. Knihovna Lobzy poskytuje své služby opět bez omezení.

Knihovna na veletrhu Svět knihy Plzeň 2020 - ZRUŠENO!

Kvůli zhoršené epidemiologické situaci by veletrh Svět knihy Plzeň 2020 bohužel zrušen. Pod heslem #KnížkyŽijí se však přece jen uskuteční zlomek z plánovaného programu.

Platby kartou

Nyní můžete ve všech našich velkých knihovnách platit také platební kartou.