UZAVŘENÍ KNIHOVNY kvůli koronaviru

Všechny knihovny KMP jsou od čtvrtka 22. října 2020 do odvolání PRO VEŘEJNOST UZAVŘENY, ruší se také všechny plánované akce.

Zapojili jsme se do portálu Knihovny.cz

Knihovna města Plzně se plně zapojila do portálu Knihovny.cz.

Plzeňská kultura on-line

V době ohrožení koronavirem nabízíme tipy, kam v Plzni vyrazit za kulturou on-line: divadelní představení, virtuální prohlídky, čtení a další.

Knihovny proti viru

Doporučujeme portál online.knihovny.cz - jednoduchý a přehledný rozcestník pro hledání a čtení online.