Nová pravidla pro návštěvy knihovny

Na základě mimořádného opatření Ministerstva zdravotnictví je od 10. 9. zakázán pohyb a pobyt bez ochranných prostředků dýchacích cest (nos, ústa) ve vnitřních prostorách staveb.

Noc literatury 2020

Naše knihovna se opět zapojí do Noci literatury: v Barevné čítárně ústřední knihovny pro děti vám bude předčítat Lenka Vychodilová z Divadla Sklep.

Knihovna Bolevec v plném provozu

Knihovna Bolevec je po karanténě opět v plném provozu.

Knihovna Lobzy – upozornění

Od 21. 9. Knihovna Lobzy poskytuje své služby opět bez omezení.

Platby kartou

Nyní můžete ve všech našich velkých knihovnách platit také platební kartou.