Provoz přes výdejní okénko

Od 24. 11. 2020 spouštíme provoz přes výdejní okénko, pouze pro vyzvedávání předem objednaných knih. Od 30. 11. rozšiřujeme provozní dobu výdejních okének.

Jsme zapojeni do portálu Knihovny.cz

Knihovna města Plzně se plně zapojila do portálu Knihovny.cz.Portál poskytuje jednotný přístup ke službám českých a moravských knihoven - komukoliv, odkudkoliv a kdykoliv.

Plzeňská kultura on-line

V době ohrožení koronavirem nabízíme tipy, kam v Plzni a okolí vyrazit za kulturou on-line: divadelní představení, virtuální prohlídky, čtení a další.

Knihovny proti viru

Doporučujeme portál online.knihovny.cz - jednoduchý a přehledný rozcestník pro hledání a čtení online.

Virtuální národní fonotéka

Knihovna města Plzně se zapojila do projektu Virtuální národní fonotéka - souborného katalogu zvukových dokumentů.