Nová pravidla pro návštěvy knihovny

Na základě mimořádného opatření Ministerstva zdravotnictví je od 10. 9. zakázán pohyb a pobyt bez ochranných prostředků dýchacích cest (nos, ústa) ve vnitřních prostorách staveb.

Provoz Knihovny Bolevec v omezeném režimu

Knihovna Bolevec bude z důvodu karantény otevřena v omezeném režimu.

Knihovna Lobzy – upozornění

Od 21. 9. Knihovna Lobzy poskytuje své služby opět bez omezení.

Knihovna na veletrhu Svět knihy Plzeň 2020 - ZRUŠENO!

Kvůli zhoršené epidemiologické situaci by veletrh Svět knihy Plzeň 2020 bohužel zrušen.

Platby kartou

Nyní můžete ve všech našich velkých knihovnách platit také platební kartou.