Provoz knihovny od 12. 4.

Máme otevřeno od pondělí 12. dubna 2021 v omezeném režimu: 1 osoba na 15 m² provozní plochy, rozestupy 2 m mezi zákazníky, povinné zakrytí dýchacích cest a používání dezinfekce.

10 let Klubu tvořivých knihovníků

Už 10 let pracuje Klub tvořivých knihovníků SKIP a průřez tvorbou svých členů vám teď představuje na on-line výstavě.

Nové Listy Ason-klubu

Ke stažení jsou nové Listy Ason-klubu.

Akce na červen

Na měsíc červen už pro vás knihovna připravila řadu akcí. Prosíme o dodržování protiepidemických opatření. Děkujeme.

Sbírka starých mobilů pro dobrou věc

Se společností Remobil pořádáme sbírku starých mobilů, kabelů, tabletů, nabíječek apod.

Zpřístupnění děl nedostupných na trhu

Knihovna města Plzně nabízí svým uživatelům novou službu: volný přístup k digitalizovaným dokumentům děl nedostupných na trhu (DNNT).