Obnovení provozu knihovny od 12. 4.

Otevíráme od pondělí 12. dubna 2021 v omezeném režimu: 1 osoba na 15 m² provozní plochy, rozestupy 2 m mezi zákazníky, povinné zakrytí dýchacích cest a používání dezinfekce. Nejsou k dispozici prezenční služby.

Nové Listy Ason-klubu

Ke stažení jsou nové Listy Ason-klubu.

Časopis Plž - ilustrační obrázek

Nový Plž

Ke stažení je nové číslo časopisu Plž.

Zpřístupnění děl nedostupných na trhu

Knihovna města Plzně nabízí svým uživatelům novou službu: volný přístup k digitalizovaným dokumentům děl nedostupných na trhu (DNNT).

Sbírka starých mobilů pro dobrou věc

Se společností Remobil pořádáme sbírku starých mobilů, kabelů, tabletů, nabíječek apod.

Plzeňská kultura on-line

V době ohrožení koronavirem nabízíme tipy, kam v Plzni a okolí vyrazit za kulturou on-line: divadelní představení, virtuální prohlídky, čtení a další.