Akce na září a říjen

Na měsíc září a říjen pro vás knihovna připravila řadu akcí.

Státní svátek

Ve středu 28. září je státní svátek a naše knihovny mají zavřeno.

Hledáme kolegu/kolegyni

Hledáme nového kolegu/kolegyni na pozici knihovník/knihovnice do Ústřední knihovny pro děti a mládež a referenční knihovník/knihovnice do Studovny a informačních služeb. (do 7. 10. 2022)

Lekotéka pro seniory

Nová služba lekotéka pro seniory: soubor didaktických a terapeutických pomůcek, které jsou vhodné pro seniory nebo pro uživatele se specifickými potřebami. Jejím smyslem je zlepšení či udržení kvality jejich života.

Milostivé léto 2

I naši dlužníci v exekuci mohou mezi 1. zářím a 30. listopadem 2022 využít Milostivé léto 2.

Chcete pravidelně dostávat aktuality z knihovny na Váš e-mail?