Nový knihovní řád

Od 1. února 2023 vstupuje v platnost nový knihovní řád KMP.

ilustrační ikona

Knihobox a biblioschránka

Od 1. 2. 2023 spouštíme novou službu - výdejní knihobox a návratovou biblioschránku: samoobslužné zařízení k bezkontaktnímu půjčování a vracení knihovních dokumentů. Oba boxy jsou umístěné před Obvodní knihovnou Lochotín.

Uzavření Obvodní knihovny Skvrňany

Obvodní knihovna Skvrňany bude od 2. 2. do 17. 2. 2023 uzavřena z důvodu rekonstrukce po havárii a povinné revize knihovního fondu.

Akce na únor

I na měsíc únor pro vás knihovna připravila řadu akcí.

Sbírka starších kalendářů

Pro doplnění fondu knihovny vyhlašujeme sbírku starších kalendářů s plzeňskou tematikou.

DEKApro

Zapojili jsme se do charitativního projektu DEKApro Hospic svatého Lazara. Můžete se přidat do pletení nebo háčkování s námi.

Knihy v ukrajinštině / Книги українською

Knížky v ukrajinštině nám darovalo ukrajinské velvyslanectví v ČR a Městská veřejná knihovna v Irpinu. Moc děkujeme!

Chcete pravidelně dostávat aktuality z knihovny na Váš e-mail?