Uzavření Obvodní knihovny Skvrňany

Obvodní knihovna Skvrňany bude od 2. 2. do 17. 2. 2023 uzavřena z důvodu rekonstrukce po havárii a povinné revize knihovního fondu.

Sbírka starších kalendářů

Pro doplnění fondu knihovny vyhlašujeme sbírku starších kalendářů s plzeňskou tematikou.

Akce na leden a únor

I na měsíce leden a únor pro vás knihovna připravila řadu akcí.

DEKApro

Zapojili jsme se do charitativního projektu DEKApro Hospic svatého Lazara. Můžete se přidat do pletení nebo háčkování s námi.

Knihy v ukrajinštině / Книги українською

Knížky v ukrajinštině nám darovalo ukrajinské velvyslanectví v ČR a Městská veřejná knihovna v Irpinu. Moc děkujeme!

Chcete pravidelně dostávat aktuality z knihovny na Váš e-mail?