Ocenění MARK pro nejlepšího mladého knihovníka

Krajskou cenu MARK pro nejlepšího knihovníka do 35 let, kterou uděluje Svaz knihovníků a informačních pracovníků ČR, získal za rok 2023 Martin Ouřada z Knihovny města Plzně.

kalendář - ikona

Akce na únor a březen - měsíc čtenářů

Na měsíc únor a březen - měsíc čtenářů pro vás knihovna připravila řadu akcí - čtení pro nejmenší, cestopisné besedy, kreativní tvoření a další.

Omezení otevírací doby v Knihovně Lobzy

V Knihovně Lobzy je z důvodu nemoci do odvolání zkrácená otevírací doba.

Dar od nakladatelství Crew

Nakladatelství Crew nám pro vás darovalo dalších 21 kousků komiksů. Moc děkujeme!

Moudrá Síť

Spolupracujeme na projektu Moudrá Síť, který propojuje seniory s dobrovolníky, kteří jim pomáhají bezpečně ovládat moderní technologie.

Chcete pravidelně dostávat aktuality z knihovny na Váš e-mail?