Předregistrace uživatele

• služba je určena těm, kteří dosud nejsou zaregistrování jako čtenáři knihovny
  • vyplněním osobních údajů do registračního formuláře v domácím prostředí ušetříte čas, který je potřebný pro proces registrace v knihovně.
  • předregistraci je nutné dokončit osobní návštěvou v knihovně nejpozději do 7 dnů (předvyplněné osobní údaje budou ověřeny pracovníkem knihovny na základě předložení průkazu totožnosti s fotografií)
  • po dokončení registrace bude mít nový čtenář přístup ke službám knihovny v plném rozsahu (v souladu s Knihovním řádem)
  • pokud nedojde k dokončení registrace, vaše údaje budou automaticky v pravidelných intervalech vymazány z databáze

Průběh předregistrace čtenáře v prostředí webového katalogu:

1. vpravo nahoře rozkliknout pole Přihlášení
  2. vybrat a rozkliknout pole Registrace
  3. vyplnit předregistrační formulář – pole s označením * jsou povinná
    Náhled registračního formuláře
  4. potvrdit tlačítko Registrace
  5. provést ověření e-mailem - kliknout ve své e-mailové schránce na odeslaný potvrzovací odkaz Náhled potvrzení
  6. Po kliknutí na odkaz v e-mailu je čtenář přesměrován do katalogu, kde se dozví, že se nyní může přihlásit: Náhled ověření

Uživatelské jméno: váš e-mail
    Heslo: uvedené ve formuláři registrace

Po dokončení procesu předregistrace máte přístup ke službám:

• Odložení z poličky (platí pro volně dostupné dokumenty, které vám budou připraveny k vyzvednutí. Při odložení z poličky je nutné navštívit knihovnu do 3 dnů po obdržení oznámení, že je titul připravený – zpoplatněná služba 10 Kč)
  • Rezervace dokumentu (platí pro momentálně vypůjčené dokumenty – zpoplatněná služba)

Pro dokončení registrace musíte navštívit vámi vybranou knihovnu nejpozději do 7 dnů. Pracovník knihovny ověří uvedené údaje podle platného osobního dokladu a po zaplacení registračního poplatku můžete využívat celou nabídku služeb KMP.

Poslední aktualizace: 18. 10. 2021

Chcete pravidelně dostávat aktuality z knihovny na Váš e-mail?