Čtěte, poznávejte přírodu a přijďte do ZOO 2024

Spolu se ZOO Plzeň vyhlašujeme další ročník soutěže pro děti do 15 let. Půjčte a přečtěte si aspoň 12 knížek o přírodě a vyhrajte zdarma vstupenku do ZOO Plzeň!

Všichni soutěžící, kteří splní podmínky soutěže a odevzdají v knihovně řádně vyplněnou a potvrzenou soutěžní průkazku, dostanou zdarma volnou vstupenku do ZOO Plzeň. Soutěžní průkazky jsou k dispozici v našich knihovnách. Soutěž trvá do 31. 12. 2024.

Soutěž se ZOO - plakátek

Poslední aktualizace: 12. 3. 2024

Chcete pravidelně dostávat aktuality z knihovny na Váš e-mail?