Čtenář roku 2018

Knihovna města Plzně v rámci Března – měsíce čtenářů a soutěže Čtenář roku 2018 hledá nejmladšího "čtenáře" města Plzně.

Děti do 5 let, které už mají rády knížky a s nimiž si společně čtete, přihlašujte do 27. února 2018.

Slavnostní vyhlášení výsledků s pohádkou pro děti a rodiče se uskuteční v sobotu 17. března 2018 v 10:00 hodin v Polanově síni KMP (B. Smetany 13).

Přihlásit se můžete v kterékoliv knihovně KMP.

Vítěz postoupí do krajského kola, odkud může být delegován do celostátního finále.

Vyhlašovatelem celostátní akce je Svaz knihovníků a informačních pracovníků ČR.

Poslední aktualizace: 26. 1. 2018