Čtěte, poznávejte přírodu a přijďte do ZOO 2019

Spolu se ZOO Plzeň vyhlašujeme další ročník soutěže pro děti do 15 let. Přijďte letos 12x do knihovny, vypůjčte si pokaždé alespoň 1 knížku o přírodě a vyhrajte zdarma vstupenku do ZOO!

Všichni soutěžící, kteří splní podmínky soutěže a odevzdají v knihovně řádně vyplněnou a potvrzenou soutěžní průkazku, dostanou zdarma volnou vstupenku do ZOO Plzeň. Soutěžní průkazky jsou k dispozici v našich knihovnách. Soutěž trvá do 31. 12. 2019.

Soutěž se ZOO - plakátek

Poslední aktualizace: 6. 3. 2019